| snoop a întrebat:

Ce mai faceti. Puteti sa imi ziceti si mie niste bancuri cu bula si fetele? mss

2 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ti-as fi zis daca ai fi pus intrebarea asta la Trivia/Amuzante.
Ce dracul aveti toti?
COMICS=BENZI DESENATE.
comics un inseamna glume bla bla! 1
INTELEGI ODATA IN NUMELE DOMNULUI
si carati-va de la comics daca nu puneti intrebari care au legatura cu comicurile!

Nu vreau sa se iste un conflict intre noi, dar iti sugerez sa ai grija cu categoriile. Cum ar fi sa punem la comics o intrebare de sanatate? Sau sa ne amuzam pe baza comicurile la categoria Sanatate?
Nu o lua in nume dde raubig grin.
bye

Răspuns utilizator avertizat