| ColorBubbles a întrebat:

spuneti-mi cel mai amuzant banc care l-ati auzit vreodata! fara site'uri! vreau doar un banc de la fiecare! Multumesc happyFunda la cel mai amuzant!

9 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Ion si maria
ion :Marie! du-te si ia-mi bere!
maria : Cuvintele magice...
ion : Hocus pocus tu muiere, mars afara dupa bere!

| FlorinDiablo a răspuns:

Culmea dureri sa dai cu pumnu`n **** sa te doara pumnu laughing

| AskAlex a răspuns:

Americanul, bulgarul si tiganul au vrut sa vada cine poate rezista cel mai mult in cocina unui porc. Intra prima data americanul, iese dupa 10 minute si zice "Ce pute porcu' asta!". Intra bulgarul, sta 20 de minute, iese si zice si el "Ce urat miroase porcul asta!". Intra intr-un final si tiganul. Sta tiganul 10 minute, nimic, sta 20 de minute, tot nimic, dupa 30 de minute iese porcul plangand si spune "Ce urat miroase tiganul" laughing

| betty678 a răspuns:

Bula mort de beat intra in club cu masina inrta in perete! Vine patronul:
-Ce ai facut Bula?
-Am..am..am..am intrat in bal.hac..in club.
-Cu masina Bula?
-E..pai n-am.hac. avut bani de parcare!

| pufulete_5719 a răspuns:

Vrei sa-ti zic un banc scurt? ...DOP.laughing

| Silviuc69 a răspuns:

Vrei sa auzi un banc lung?

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanc happy

| Evil1nside a răspuns:

Un bărbat îi spune prietenului său:
- Soţia mea ţine o cură de slăbit de trei săptămâni.
- Cât a pierdut până acum?
- Două săptămâni.

Un bărbat sună la emisiunea de muzică a unui post de radio şi spune:
- Tocmai am găsit un portofel cu o sută de mii de coroane în el. Mai erau şi numele şi adresa numitului Jan Ziegler, de pe Strada Seifert numărul 3, din Praga.
- Bine. Şi cum te putem ajuta noi?, intreabă gazda emisiunii.
- Mă gândeam să-i dedicaţi o melodie.

O vecină da peste un puşti care stă pe scări şi plânge.
- Ce-ai păţit, puişor?, îl întreabă ea.
- Tată a păţit-o, se smiorcăie puştiul. S-a lovit la deget cu un ciocan.
- Şi atunci tu de ce plângi?
- Pentru că la început am râs.

| Shumy1 a răspuns:

Bancuri noi selectate gasiti aici: www.glumepenet.com

| Pheonix33 a răspuns:

Ai auzit bancu cu cei doi prosti?
Ionel-- II zice Ionel lu George, ma george ma lasi sa-ti bat un cui in cap?
George-- Nuuuuuuuuuuu ba ca poate dai pe langa cui si imi spargi capu laughing