| RockKiller a întrebat:

Spuneti-mi cel mai amuzant banc pe care l-ati auzit vreo data.Cel mai amuzant primeste funda

Răspuns Câştigător
| anabahebak a răspuns:

Semnele de la tastatura s'au gandit sa dea o petrecere, dar nu vroiau sa il invite si pe punct. Punctul isi ia inima in dinti si pleaca la petrecere.La poarta, bodigarzii escape si delete, il luara la intrebari:
-Cine esti tu?
-Eu sunt steluta, dar m-am dat cu gel laughing rolling on the floor
Sau
Bula in razboi cu nemtii:
Bula se ascunde intr'o fantana un neamt vrea sa faca si el la fel.
El striga in fantana iar bula facea pe ecoul:
-E cineva acolo?
-Mai bine ma duc in padurice.
-Mai bine arunc o grenada.
-Mai bine te duci in padurice! laughing)

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si pe Gugal nu gaseai?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ion cu prietenii in padure.Gasesc niste ciuperci pe care Ion le gateste.Cand sa le manance, Vasile zice"Ioane nu-s otravite?".Ion"hai sa ii dam la azorel sa vedem daca moare".Zis si facut.Peste 3 ore, Azorel nu are nimic.Mananca astia si vine Marie grabita si striga"Ioanee! O murit Azorieeeeel!". Astia isi fac greata unul la altul si vomita 2, Ion nu poate si striga"o sa mor ca si caineleeeeee!"La care Marie"Da l-o calcat masina"rolling on the floor

| pyma a răspuns:

E vreun concurs ceva? Căci ești al treilea care postează întrebarea asta straight face. Și încă n-am ajuns la finalul paginii worried.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decii
bula lipseste 3 saptamani de la scoala si invatatoare l-a intrebat ca de ce a lipsit la car el :
in prima saptamana am lipsit pentru ca a murit mama
dar in a doua?
a murit tata
in a treia?
a murit bunica
dar dc au murit?
le cazut la toti 3 cat o tigla de pe casa in cap
si tu unde erai bula cand acestia au murit
pai doamna profesoara stiti eu eram pe casa aruncam cu tigla

| umbrax a răspuns:

Moare un gamer si, dupa moarte, ajunge in Iad. Dupa o saptamana, suna Satana la Dumnezeu:
- Doamne, ce nebun mi-ai trimis, a distrus toate cazanele, a ucis toti dracii, alearga prin tot Iadul si striga in gura mare "Unde-i iesirea spre nivelul 2?!"

Scufita rosie:
- Bunico, de ce ai ochii asa mari?
- Bunico, de ce ai urechile asa mari?
- Bunico, de ce ai dintii asa mari?
Bunica:
- Hai gata, ca ma enervezi. Pune lupa aia pe masa si cara-te la mama ta!

Scufita Rosie beata moarta in intr-un sant la marginea padurii intr-o splendita dimineata de vara dupa o petrecere la casa piticilor. O vaca o vede si se gandeste ca poate i-ar prinde bine Scufitei un pic de lapte bun si proaspat direct de la sursa. Se apropie cu ugerul de Scufita Rosie si o indemna sa suga. Scufita Rosie deschide pe jumatate ochii vede ugerul si spune:
- O.K. baieti, da pe rand...

Răspuns utilizator avertizat
| anca29 a răspuns:

Viata barbatului e ca o zebra: blonda, bruneata, blonda, bruneta...
viata femeilor e ca o gradina zoologica: magar, bou, maimutoi, porc

| MsLady a răspuns:

Merge un tanar de abia sosit in oras si il intreaba pe un batran :
- Ma scuzati cum ajung la facultate?
- Studiind dragule, studiind.

| Geox123 a răspuns:

Leul cheama toate animalele si le spune:
- Cei frumosi in stanga, cei destepti - in dreapta.
Toate animalele se conformeaza, numai maimuta ramane pe loc.
- Dar tu ce faci? Intreba leul.
- Ce vrei, sa ma rup in doua?

Întrebări recente