| BOOBZen a întrebat:

Hei, trebuie sa vedeti cel mai prost videoclip si cantecul din el facut vreodata, este cel mai criticat acum, si canta o fata de 13 ani, o chema Rebecca Black, si cantecul se numeste friday, nu va suna cunoscut, Justin Biber, baby, Rebecca Black, friday, si cantecul suna cam la fel, si inca un detaliu, Jb ft Ludacriss, RB ft...era un negru care canta si el mai pe la sfarsit, si inca ceva, JB a fost descoperit pe youtube, multi nu le placeau de el si Usher la gasit, asa si cu fata asta, cu videoclipul ei teribil nimeni nu-i place, dar poate fi descoperita, si va fi JB varianta feminina, uitati videoclipul, voi ce credet?

http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Imi ajunge un Giastin :-s
Inca una care ne polueaza auzul!

| PastilăBă a răspuns:

Da mah, e bineeri\:d/
Fata aia are asa un zambet chinuit de zici ca se c*c* pe ealaughing

| PastilăBă a răspuns:

Vineeeri*

| Shift a răspuns:

Huooo! ce voce de piti strangulata are. straight face

| αndï a răspuns:

Inca un justin biber? stai o secunda sa-mi sterg revolveru de praf

| PiluLă a răspuns:

Mie mi se pare că are voce de șoarec rebecca asta oh go on

| ElySiKazy a răspuns:

Singurul lucru care imi place din videoclipul asta e baiatul care conduce laughing

| HaiTaci a răspuns:

Pot sa zic doar un lucru:
Ce Satana-i mega-mucul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nașpa phbbbbt Nu-mi placee! phbbbbt Are o voce de zici că o ține careva de nas rolling on the floor

| Love_4994 a răspuns:

Aveau dreptate, azi chiar e vinerilaughing