| BOOBZen a întrebat:

Hei, trebuie sa vedeti cel mai prost videoclip si cantecul din el facut vreodata, este cel mai criticat acum, si canta o fata de 13 ani, o chema Rebecca Black, si cantecul se numeste friday, nu va suna cunoscut, Justin Biber, baby, Rebecca Black, friday, si cantecul suna cam la fel, si inca un detaliu, Jb ft Ludacriss, RB ft...era un negru care canta si el mai pe la sfarsit, si inca ceva, JB a fost descoperit pe youtube, multi nu le placeau de el si Usher la gasit, asa si cu fata asta, cu videoclipul ei teribil nimeni nu-i place, dar poate fi descoperita, si va fi JB varianta feminina, uitati videoclipul, voi ce credet?
http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0

1 răspuns:
| metalheart a răspuns:

E dragut glasul.e putin pitigaiat si nu cred ca poate canta melodii mai grele sau pe note mai inalte dar ar putea avea succes.