| BOOBZen a întrebat:

Hei, trebuie sa vedeti cel mai prost videoclip si cantecul din el facut vreodata, este cel mai criticat acum, si canta o fata de 13 ani, o chema Rebecca Black, si cantecul se numeste friday, nu va suna cunoscut, Justin Biber, baby, Rebecca Black, friday, si cantecul suna cam la fel, si inca un detaliu, Jb ft Ludacriss, RB ft...era un negru care canta si el mai pe la sfarsit, si inca ceva, JB a fost descoperit pe youtube, multi nu le placeau de el si Usher la gasit, asa si cu fata asta, cu videoclipul ei teribil nimeni nu-i place, dar poate fi descoperita, si va fi JB varianta feminina, uitati videoclipul, voi ce credet?

http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0

Răspuns Câştigător
| Lolkuta a răspuns:

Du-te faaa e superb!

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ne ajunge un Giastin.

| Sconcsiş a răspuns:

Cum adică Justin Bieber varianta feminină? Justin Bieber e băiat?

Răspuns utilizator avertizat
| BOOBZen explică:

Da dar, teodoraa20, nu eu l-am considerat cel mai prost videoclip si cantat,l-am gasit pe net,si acolo scria ca e cel mai nou prost videoclip facut acum, scria si pe yahoo, cica a primit 20.000 de dolari,ca e un videoclip prost si cantatul,adevaratnici eu nu pot canta, nici n-am spus ca pot canta, dar asa se spune acum

| LauraLl a răspuns:

Mie imi place sa moara tu ca e dragutzza

| AndreiP98 a răspuns:

Patetic. Videoclipul nu are logica, doar o arata pe ea cantand.Si serios? O fata de 13 ani are prieteni cu masina?

| Teodora20 a răspuns:

Tu crezi ca ai putea canta mai bine? Huh...e plin de voi prin Romania.Lasati-va de criticat ca nici voi nu sunteti departe.In primul rand daca ai sti cat de cat engleza ai afla ca in versurile alea sunt,, ascunse'' niste chestii foarte interesante si adevarate.Dar la mintea ta scurta, nu ma mir! Get a life! (:

| aLeXuTzAXoXo a răspuns:

Misto