| Kaaatyyy a întrebat:

Heiii...Care sunt anime-urile voastre favorite? Funda celui caruia anime-urile favorite coincid in mare parte cu favoritele melelaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| hinata884 a răspuns:

Special A, DN Angel, Naruto, Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Kaleido star
Lovely Complex, Bokura Ga Ita, Baka to Test to Shoukanjuu,
Fruits Basket, Soul Eater, Itazura na Kiss, La Corda D'oro, Loveless, Yamato Nadeshiko Shichi Henge,
Boys Over Flowers, Ichiban Ushiro no Daimaou, GetBackers, Fushigi Yuugi,
Ouran High School Host Club, Kimi-Ni-Todoke, Zero-no-Tsukaima, Aishiteruze Baby
kuragehime, Nodame Cantabile Finale, Skip-beat, Nana

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Suburbii

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Ăla,ăla,şi ăla.

| Quest a răspuns:

I only like Hentai!

| DebbyBR a răspuns:

Naruto,bleach...

| Neah a răspuns:

Naruto, Death Note, Bleach si...atat

| Graftzoor a răspuns:

Scoby-doo

| Amiira a răspuns:

Intra aici pentru anime-uri de mare calitate,traduse in romana de catre echipa Anime Ro Sub: http://anime-ro-sub.blogspot.com/