| ROby1Kaizoku a întrebat:

Care sunt anime-urile voastre favorite?

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Code Geass, Tengen Toppa Gurren Lagann, Psycho-Pass, Fairy Tail, Bakemonogatari, Nekomonogatari, Nisemonogatari, Ergo Proxy, Kara no Kyoukai, Toradora, Angel Beats, to name but a few. Astea sunt doar cateva, nu-s toate, dar sunt printre cele mai bune anime care exista.

| Dukyzaur a răspuns:

"Pokemon" si "Naruto".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea hentai.

| KoreanGirl a răspuns:

Sukitte Ii Na Yo [love Yamato]; Death Note; Spiral; Vampire Knight; True Tears...
Astea sunt cele mai recente pe care l-am urmărit şi care sper să îţi facă plăcere. Nu sunt neapărat cele mai bune, dar mie mi-au placut foarte mult!

| Nighty95 a răspuns:

Code geass / death note / H.O.T.D. / sword art online / mirai nikki / darker than black / pandora hearts / kuroshitsuji / elfen lied / hellsing ultimate...