| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Helău, helău!
Deci, am lipsit câteva zile de pă TăPăU, pentru că... în fine.
Ce mai e nou? A mai plecat cineva? Trollii ce mai fac? Se mai pun întrebări de cacao?

14 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Helău. uite, şi eu am lipsit mult.
şi sincer, m-am uitat puţin peste întrebări şi ce pot să spun? sunt jalnice. toate.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Puţifer):

Ştiu dudă ştiu...
Mă dor ochii de la întrebările astea "amuzante" o_O

Răspuns utilizator avertizat
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Nimic interesant.

Sper ca te-am ajutat happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Tocmai ai pus o intrebare de cacao.
de parca ne-ar interesa ca ai plecat...stii?!oh go on

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru SalamdePorcpentruTriviaAmuzante):

N-am pus întrebarea pentru că, vai, aoleu, trebuie să știe lumea că m-am întors. Voiam să văd ce s-a mai întâmplat cât am fost plecată.

| RobYnRobYn a răspuns:

Nou e (sau vechi, dupa cum vezi treaba) ca toata lumea pune intrebari de pe gag9, de cineva nu stiu daca a plecat, dar eu in curand imi iau talpasita si migrez.Trolii sunt bine, mersi, p-afara.intrebari de cacao nu se mai pun ca cacaua (cacofonie intentionata) e scumpa.se pun intrebari tampite, au noroc... tampenia nu doare, ca altfel va scriam din spital happy

| Barblaster a răspuns:

Nou este k ai venit uh pe TPU
A plecat ChirouL
Troluiesc
Ca si a ta.

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru Barblaster):

Nu-s nouă fă.
Sunt de câteva luni aici b-).