| cățelușa56 a întrebat:

Hello! Care este cea mai amuzanta intamplare care ti s-a intamplat in ultima saptamana? Astept primele 5 raspunsuri si apoi dau funda!

Răspuns Câştigător
| Tokha a răspuns:

Povestea 1tongueai...mama era plecata intr-un seminar la Bucuresti si i-am facut un ceai lu' fratimeo si mi-a zis sa ii fac de macese, si tata acum 2 zile a facut un boia care cam seamana ca macesele rase si eu am crezut ca in acel borcan era macese, dar era de fapt chilli.Si ok, am pus acolo, am facut ceaiul si ...fratimeo ia o gura si zice "Ce-o fi macesele astea ca ma ustura gatu'." si mai lua o gura de "ceai" si il scuipa pe geam de crezui ca scuipa pe mine. S-a uitat toti oamenii la el si eu si tata am ras de nu mai puteam ca i-am pus chilli la ceai rolling on the floor. Povestea 2: Cand eram sambata la patinoar, seara, a venit o doamna cu un Husky si un Labrador si i-a pus si pe ei un pic asa pe margine pe gheata si trec eu sa il mangai nimic il mangai nimic a 3-a oara vreau sa il mangai da face un latrat de se auzea pe tot patinoaru(+ca era si muzica mai tare data) si ma trage un pic de geaca si Pleosch! Am picat pe jos, m-am umplut de zapada si Husky a ramas cu geaca mea in gura, trag eu de ea, el se smuceste, si in loc sa pic doar eu, a picat peste mine.Tot patinoaru s-o uitat la mine plus ca mai venise o colega cu un prieten de la sora ei de imi placea mama :X era dragut, semana cu Milan Stankovic, si s-a uitat si el si mi-a zis Iti dau o laba de ajutor?laughing eu:
Daca e una mare, nulaughing

7 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai eram luni la scoala in pauza, iar eu si cateva fete vroiam sa vedem cine poate ridica piciorul mai sus.Cand a venit randul meu i-am zis unei fete sa ridioce mana peste capus ei (eu aveam intindere la picior)iar cand am dat sa ridic piciorul m-am dus cu totul pe spate in fata intregii clase.

| VladestepeTPU a răspuns:

Am dat log on pe TPU.

| Tokha a răspuns:

Catelusa, mersi pentru fundă! Mă bucur că ţi-am fost de ajutor.

| pika a răspuns:

1.Eu si cea mai buna prietena ne-am hotarat sa mergem la sanie.mergem noi pe o vale aproape de mine si incepem sa ne dam de pe la jumatea partiei[erau pietrelaughing]. prindem oleaca de viteza si noi dupa care la un momnet dat ne izbim de-o piatralaughingprietena mea coducea si ea o sarit prima de pe sanie dupa care am fost parasutata si eulaughingea o ajuns cu capul la mine pe burta si cu picioarele intinse iar eu am aterizat in fundlaughing
2.eu si prietena mea, in aceeasi seara in care am fost la sanie ne-am gandit sa ne tavalim prin zapada.asa ca ea se intinde pe jos, eu ma pun pe ea si incepem sa ne tavalimlaughing. trece un om:ce faceti fetelor vreti sa vin si eu langa voi? aveti probleme?laughingrolling on the floorrolling on the floor

| Iustiina a răspuns:

Eram in baie...
Vorbeam cu doua prietene de profa de romana.ca danseaza cracanat laughing Dintr-o toaleta. a iesit ea laughing Si ne-a zis:
-Tu barfitoarelor...de ce m tot barfiti? laughing
Noi am inceput sa radem si apoi si ea... fundita?

| MEMO a răspuns:

Hai sa va spun ce mi s-a intamplat mie saptamana asta big grin.
M-am gandit sa chiulesc si eu saptamana asta m-am dus la baie sa-mi fac freaza, cand vad ca intra cineva in baie, m-am speriat crezand ca este directorul si am ramas in baie.
A iesit din baie si a ramas sa se uite putin la lift (scoala are lift)
Ma uitam pe gaura cheii si nu prea se vedea cine este sad.
Am stat in baie pana a sunat de pauza.
Am iesit din baie si cand vad ca tipul care credeam cai directorul era doar un reparator de lifturi :-o.
Nu mai puteam de nervi pentru ca baieti cu care chiuliseram erau afara si jucau fotbal. crying
-Sper ca ti-a placut :d

| JimmyThePunk a răspuns:

Mi s-a rupt o coarda la chitara in fata la jumate de oras \m/