| COLAduceladependenţăăăă a întrebat:

Cea mai amuzanta intamplare prin care ati trecut big grin? Astept multe raspunsuri. Funda+votwinking.

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai la mine a fost acum vreo doau saptamani. Am mers la prietenul meu acasa si ne-am bagat la el in camera. Am inchis noi usa si stateam frumos in pat(ne sarutam, nu faceam alte prostiihee hee), eu cu bluza ridicata cam pe la jumatea abdomenului, el la fel avea tricoul si auzim ca suna cineva la usa. Nu ne-am deranjat noi ca a zis prietenul meu ca oricine ar fi, nu intra la el in camera.

Stateam eu cu capul pe pieptul lui si cu ochii inchisi si auzim ca se deschide usa la camera lui. Intra fratiorul lui mai mic, urmat de fostul meu prietenrolling on the floor(care este coleg de clasa cu actualul). Saracu baiat nci macar nu stia ca suntem impreuna(nu am vrut noi sa stie) si a ramas uimit de-a dreptul(ca ei sunt si buni prieteni). A venit si a dat mana cu prietenul meu si s-a facut ca nu ma vederolling on the floor. Crapa de gelozie saracu ca si asa imi zisese cu o seara inainte ca tine enrom la mine si vrea sa ne impacam.

Si asta nu e tot... A plecat de la prietenul meu din camera(intr-o camera alaturata) si juca nu te supara frate(jocul ala cu pioni) cu fratele iubitului meu(care are 6 ani)rolling on the floor. Eu cu prietenul meu ne sarutam in camera acolo si fostul in camera alaturatarolling on the floor.

Ne-am dus intr-un final la el si face actualu ca sa-l enerveze,, Ne sta bine impreuna, nu?'' si fostul,, Da ma. Vrei sa desenez o inimioara pe perete?'' rolling on the floor

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

A8a ieri la ora de religie proful ne-a dat test surpriza si nici un elev nu vroia sa scoata foaie din caiet... dupa multe rugaminti si toate cele am scos foaia si am inceput sa nea dea exercitile (pe rand cica 5 min si nil da pe urmatorul :O. Nu a trecut mult si au inceput sa rasara primele caiete proful le lua pe rand si le punea pe catedra.Eu am ramas ultima cu el (era al colegei mele si cand stateam cu mana in banca m-a vazut toata clasa a inceput sa tipe) stant in pima banca cand s-a intors proful mai multe pers s-au repzit sa isi ia caietele. si au reusit dar proful i-a prins iar...si tot asa pana cand s-a terminat ora dupa ce am dat testul proful a inceput sa ne explice cum se copiaza la un examen

nu cu caietul ci cu copiuta si dac nu sti nimic prima ora din lucare stai numai cu capul in foaie ca daca e uiti la supraveghetor cica se uita si ala la tine tot examenul... sau cica sa asculti ce se vb prin clsaa

A fost show total.

Sau la ora de romana fiecare elev adusese capa si morcovi pentru alta scoala de copii nevoiesi...

si ana la ora cu profa ceapa incepuse sa miroasa si cand intra profa:

"Vai dar ce miroase aici ce ati facut? Ati facut pe voi sau asa mirositi voi de obicei?

Noi" ceapa doamne"

Dar nu puteati sa o dati si voi c parfum ))

E cam nebuna.)

mai sunt dar nu imi mai amintesc

| MoRtY a răspuns:

1.Pai s-a intamplat acum ceva timp.(nu eram constienta aveam 6-7 ani)
deci:Intr-o zi am auzit-o pe mama ca trebuie sa spele covorul, dar ea era foarte ocupata si nu stia ce sa faca mai intai, covorul se gandise sa il spele ziua urmatoare(asta nu stiam). asa ca am asteptat sa adoarma si m-am dus la baie am luat o galetusa si sampon si am inceput sa frec la covor, trecuse 2-3 ore(deja ii inundasem pe vecini pentru ca statea la etajul 3 ), apoi s-a trezit mama straight face. de aici clar am incurcat-o

2.hmm.vara trecuta ma plimbam cu rolele si am alunecat aterizand pe o babuta(era rezinstenta oricum), dar asta s-a intamplat din cauza unui catelushappy

3.Am incercat sa joc footbal si am alunecat pe minge

4.pe strada mergeam (nu eram atenta) si m-am impiedicat de o sarma si mi-am rupt mana.

5. A trebuit sa fac o anestezie(o mica operatiesmug), eu nu suport de fel acelesmug, si cand am vazut ca vine cu ditamai ACU am inceput sa dau din maini si picioare.nu stiu cum sa facut dar injectia a facut-o o asistentalaughinglaughing

6.prima data cand mi-a placut de un baiat, am fost putin mai rusinoasa, si evitam sa il privesc in ochi asa ca faceam orice sa nu ma uit in ochi lui, pana am ramas doar noi doi si o sticla de apa(era in mana mea sticla) si l-am stropit(apoi am inceput sa ne batem amandoi cu apa.

Nu mai imi amintesc.sorry sper ca te-am amuzat putin bye>big grin

| SomeBody12425356 a răspuns:

Eram la ora de biologie in iarna asta. Un coleg statea pe scaun doar cu doua picioare si si-a pierdut echilibrul si si-a prind gegetul intre scaune.Atunci de afara cineva il nimereste in cap pe colegul lui de bacnca.Ala in care da dat bulgaru nu a tipat, a tipat alalaltu rolling on the floor

| TheCritic a răspuns:

Ouch... un coleg statea pe scaun doar pe 2 picioare si a cazut iar peste el a cazut si banca.
Noi avem sistem de siguranta pe toata casa si ma jucam cu maicamea tennis afara iar la ora 9 sistemul se activeaza singur.Pe noi ne prinsese ora aia afara iar telecomanda era in casa.Asa am zgariat noi pe la usi si geamuri pana cand a trebuit sa declansam alarma spre amuzamentul veciniilor. Dar tu... ce intamplari amuzante mai ai?