| Nanami利 a răspuns:

Http://www.zdaf.ro/jocuri/amuzante/nu-apasa-butonul-rosu.html Aici e jocul cu butonul rosu, dar tradus in romana.

| suităr a răspuns:

La categoria Jocuri PC/Online.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Yo, pisii, azi am fost la mall şi mi-am luat un costum de baie că merg la mare şi bla bla bla.
De fapt, am fost doar l-am bibliotecă şi m-a prins ploaia, dar eu continuam să merg like a boss prin ploaie cu grindina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, ai gresit categoria!

| Monster97 explică (pentru anonim_4396):

De ce am gresit categoria e la amuzament unde ar f trebuit sa o pun?

| Bia001 a răspuns:

Te-as ajuta, dare exista o categorie speciala pentru jocuri, asa ca mi-e lene sa dau pe link

| Monster97 explică (pentru Bia001):

Alea sunt jocuri PC teee roooogggg

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Http://www.fulldhamaal.com/wp-content/uploads/2009/06/bi g_red_button.swf?

E horror daca apesi de multe ori?
Ca se sperie gagica.

| Monster97 explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Nu nu e horror o sa iti zica o poveste si pe urma arade butonu