| Deyutza a întrebat:

Hey! am fost ocupata cateva zile si nu am intrat pe site! dintr-o data vad la toti sustinem campania TPU revine, ce mai e si asta? pls sa-mi explice cineva!
PS: scuze categoria dar aici am vazut utilizatori cu "sustin campania TPU".

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti afla mai multe detali de aici:
http://www.tpu.ro/......tpurevive/ (citeste si raspunsurile)!
Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s.a.m.d.
Succes la raportari! Numai bine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce, draga! Numai bine!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Am pene pe spate?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Personal rămân la origini, nu migrez pe alt domeniu!
Este chiar singurul site care nu mă obosește!
Pa, pa.

| Deyutza explică:

@NOname mersi ca mi-ai explicat, intrebarea cred ca a primit spam, ca nu se deschide, dar am intzeles despre ce este vorba!

| elasexygagica a răspuns:

E doar un moft al unor copii rasfatati oh go on

Răspuns utilizator avertizat