| JustMelavJustMe a întrebat:

Salut lume! Cateva zile nu am avut acces la internet sau la pc din cauza scolii sad eh oricum nu mi-a dus nimeni dorul! tongue si am intrat azi si am vazut ca pleaca Loome...eh nu vb despre asta brv ei. Intrebarea mea: Cum era mai bine : Inainte(2008.etc.). Inainte de campania TPUrevive. In timpul ei.Acum? Numai zic de funda. ca se stie!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Cred ca pana in 2008 era mai bine.Acum au aparut numai obsedati de sex, analfabeti si copii care vor sa isi rezolve temele pe site.
Pa, pa.