| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce glume de bagare in seama cu fete stiti? Amuzante, ciudate, perverse, dragute, de toate. Uimiti-ma. laughing dau Funda.

Răspuns Câştigător
| edy1491 a răspuns:

Nu e gluma dar e un sfat de la mine. Te calmezi si mergi si vb cu ea. Daca nu o stii sau ai vazut-o pe undeva nu prea e recomandat daca nu vrei sa iti ei ceva in cap. Fetele sunt cam sceptice cand vine vb de baietii straini, fie ei si politicosi sau cu intentii bune. Daca o stii poti sa vb cu ea pe chat, sa te interesezi de ce ai place, sa vb cu ea despre pasiunile ei.Sa o inviti in Oras si sa ai spui ce ai in Suflet.

| edy1491 a răspuns (pentru edy1491):

Daca vrei sunt disponibila
la doar 20 de euro ora

| TzCristea a răspuns (pentru edy1491):

Depinde la ce fel de disponibilitate te referi tu!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bună, am urinat pe mine, știi sa schimbi pampersul?

| sierra1 a răspuns:

In gară, o blondă la biroul de Informații și întreabă:
- Nu vă supărați, pot să vă pun o întrebare?
- Desigur, doar de aia suntem ghișeu de informații!
- Imi stă bine rochia?

| Saiko10 a răspuns:

Fata ai o oglinda in buzunar? pentru ca ma vad in pantalonii tai.

| andreierdna91 a răspuns:

"In momentul asta esti ca Pisica lui Schrödinger. Am sanse si in acelasi timp nu am sanse sa ies la o intalnire cu tine pana cand nu dai un raspuns"
Asta in speranta ca te va intreba de Pisica lui Schrödinger si vei porni o discutie, dupa vezi tu daca a tinut gluma.

| TzCristea a răspuns:

Buna am auzit ca un zambet face cat 1000 de cuvinte dar despre zambetul tau am putea scrie chiar si o carte.
Sau mai merge si asta buna tocmai ce ma pregateam sa desfac o sticla de vin si ma gandeam sa iti trimit o invitatie daca este dimineata poti schimba vinul cu cafeaua?