| mihai186199 a întrebat:

Cele mai perverse glume?

Răspuns Câştigător
| Cuvântul1 a răspuns:

Ti-ai luat cumva urs?
Nu...
Atunci de ce am vazut urme de laba in baie. big grin

6 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Broccoli: 'arat ca un copac!'
Aluna: 'arat ca un creier!'
Ciuperca: 'arat ca o umbrela!'
Banana: 'hai sa schimbam subiectul...'

| BlackEyedGirl a răspuns:

-Buna ziua, as dori sa imi schimb numele.
-De ce? Cum va cheama?
-Cacat Ion.
-Aa, acum inteleg. Si cum ati dori sa va cheme?
-Cacat Vasile.
Stiu ca nu prea e perversa, dar e gluma mea preferata laughing

| WhiteLover a răspuns:

Ion cu marie stateau in sura, se giuguleau.la un moment dat ion o dezbraca pe marie si spune:"marie,daca am avea strugurii cat sfarcurile tale,vai buna recolta de vin am avea!". dupa o vreme marie ii da jos pantalonii la ion si ii spune:"vai ioane daca si papusoii nostri ar sta asa drepti ca p*** ta, vai ce buna recolta am avea!", dar la care vasile, barbatul lui marie de undeva de sus:"daca da Dumnezo o grindina cat co**** mele, se duce dracu toata recolta voastra!"

| Cuvântul1 a răspuns:

Multumesc big grin

| Nyx a răspuns:

Ca tot miroase a iarna:

- De ce e Mos Craciun mereu fericit?
- Pentru ca stie unde stau fetitele rele …

Răspuns utilizator avertizat