| ImiPlaceSaEnervezLumea a întrebat:

Hey,cine se plictisește cu mine? cine are curajul?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Vrei sa hoinarim pe strazi ca 2 pisici vagaboante, am gasit un tomberon plin cu oase de peste.
Ce zici?

15 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Poate tu cu mine.

| Musique a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu euuuu!

| PotcaPădurii a răspuns:

Nici nu indraznesc sa ma plictisesc, ca-mi da Doamne Doamne cu crucea lui din topoare sfintite in cap.

| Șâret a răspuns:

*ridică mâna*

| CautNume a răspuns:

*Șâret zice ce vroiam si eu sa zic inainte sa citesc raspunsurile*

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică:

Mă bucur ca am pe cine să ma bazez! mersi laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca citesc intrebarea ma plictisesc?

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Am curajul, dar deja fac asta.

| S0nofS4tana a răspuns:

Eu

| alxp a răspuns:

E doar o vorba pe care am auzit-o : doar oamenii prosti se plictisesc. cei destepti gasesc mereu ceva de facut.

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru alxp):

Cei destepti gasesc mereu ceva de facut : să pună intrebări de oameni semidocți (cu pestii innecați in acvariu) laughing

| alxp a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

laughing

| deliaa_5419 a răspuns:

Am curajul si sa te afcs a-ti sara plictisealalaughing

| Pedovampire a răspuns:

Nu am chef... Mi-e lene. Mai bine îmi bat joc de răţuştele de pe facebook.