| rousz a întrebat:

Se mai plictiseste cineva in afara de mine?laughinglaughinglaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| AndreisiMaicum a răspuns:

Eu ma plictisesc, stau de a ora 7 dupa amiaza la ora 8 dimineza singur in casa, nimeni pe skype, nimeni pe yahoo, ma plictisesc de moarte.
am ascultat muzica, am jucat jocuri, m-am uitat la 2 filme, si tot m-am plictisit.

8 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Cum sa ne plictisim cand sunt atatea intrebari importante pe aci.

Did you see what i did there?

| LittleMønster a răspuns:

Probabil.

| MrsDraguttza a răspuns:

Daaaaaaaa
pe o parte de bine in vacanta... fara scoala sti tu. dar te plictisesti repede si ep de alt parte e bine la scoala - chiar daca ai ore multe ai prieteni si razi si intotdeauna gasesti ceva defacut
Oricum nici sa dorm nu pot... m-am plictisit deja de somn
nici sa frec menta... m-am lovit la un deget laughing
deci, tot ce a mai ramas sa fac este mess-ul si sora mea mai mica

P.S. De obicei cand apelez la sora mea. plictiseala e in ultimul stadiu... fff GRAv rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu, ce inseamna aia plictiseala, hai sa frecam menta impreuna, vrei?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Culca-te daca te plictisesti.

| Gogu06 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc intru pe TPU si citesc aberatii eventual imi dau si cu parerea.

| Mussete a răspuns:

Euuuuu! M-am trezit la 7, am mancat, am citit 1000 de intrebari, am ascultat muzica, am jucat cateva jocuri si acum astept sa intre cineva pe messlaughing

| rousz explică (pentru Mussete):

laughinglaughinglaughing ooo e bine eu acum m-am trezitlaughing