| Tudor1212 a întrebat:

Hey! haideti sa ne amintim de ceva placut si amuzant. cu siguranta ati auzit de brand-ul romaniei...sa va reamintesc acel logo ce reprezenta o frunza care seamana izbitor de bine cu alt logo al unei firme din strainatate...ba chiar mai mult, cum nu era de ajuns ca era,, furata" a si costat 900.000 de euro ceea ce e absurd! spuneti-mi si parerea voastra! multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| costin95 a răspuns:

Eu zic ca nu mai stie lumea ce sa mai scoata pe la tvwinking

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Eu zic ca si iustinel ar fi desenat ceva mai bun.

Lol, asta a durut...

Răspuns utilizator avertizat
| anna_6885 a răspuns:

Eu zic că asta nu e nici plăcut nici amuzant.