| DarkJoice a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Tableta Allview este buna? Se poate compara cu Samsung sau Ipod? S spuneti-mi si niste firme de tablete bune. Multumesc anticipat! Dau funda+vot

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu se compara nici pe departe cu cele de la Samsung sau Apple.Allview este o firma romaneasca

| DarkJoice explică (pentru hp8510p):

Si nu e buna?

| Randal a răspuns (pentru DarkJoice):

NU,sunt cele mai proaste crede-am iti recomand una de la Samsung sau Apple daca vrei sa iti ei ceva macar ia-ti ceva care sa merite bani happy succes

| hp8510p a răspuns (pentru DarkJoice):

Nu este buna deloc. Cele mai proaste tablete sunt cele de la Allview.Mai strange bani si ia ceva de firma buna gen Asus sau Samsung. Poti sa iei si de la Apple dar sunt foarte scumpe mai ales cele de generatie mai noua

| DarkJoice explică (pentru hp8510p):

Nu este vorba de asta, am vazut ca avea design-ul frumos, era mai mai mare, si de aceea m-am gandit sa ma informez. Mi s-a parut mai frumoasa decat alte modele.