| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey! M-am gandit, sa fac un joc pentru toti de la T/A, mai ales pentru dependentii de funditahappy. M-am gandit sa aiba 10 runde, si sa fie 10 intrebari la fiecare runda. Inainte de fiecare runda, am sa va spun despre ce trebuie sa va documentati, ca sa raspundeti corect la intrebari! Numai primele 10 raspunsuri vor fi admise, iar ceilalti useri, au voie sa voteze, dar sa imi trimiteti mesaj privat pentru cine optati ( am sa scriu intr-un carnetel), iar daca sunt useri care vor sa comenteze la greselile altora au tot dreptul! Vreau sa va spun sa va documentati despre Harry Potter ( in general ), despre unele dintre cele mai importante fluvii ale Daciei si despre Hotii De Timp!

P. S.: Sper sa va placa!
P.S.2:: Dependentii de fundita sunt cei mai bine primitihappyrolling on the floor!
P.S.3.: Putin mai tarziu va aparea prima rundahappy!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Wtf?

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Te`ai gandit prost

| Lisa a răspuns:

Te rog fara spammuri de genul acesta! te rog nu umple si categoria aceasta cu gunoi. te implor.

| NuConteazaCineSunt explică:

Am uitat sa precizezlaughing! Nu aveti voie sa va AUTOVOTATI!

| NuConteazaCineSunt explică:

@mihaela nu ma plictisesc, dar sa stii ca invat la geografie, chiar daca nu-mi place phbbbbt!

| Wilder a răspuns:

Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Fetita, cand te mai plictisesti asa, pune mana pe o carte si citeste!

PS...carte de geografie