| Doarunaltutilizator a întrebat:

Stiti probabil useri mai vechi de pe TPU ca pe la sfarsitul anului asa o sa se voteze pe TPU premiul pentru Userul Anului.
Pana acum la cine persoana de aici din comunitate v-ati gandit ca merita titlul de Userul Anului?
Raspundeti sincer.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sunt multi care dau raspunsuri foarte utile si foarte bine documentate. Sunt, insa, si la fel de multi care raspund aiurea precum Onu ala. Chiar daca m-am contrat cu el la un moment dat, nu pot sa nu recunosc ca l-as vota, fara discutie, pe user-ul corbulalbrosu. Cu siguranta cineva care da asa raspunsuri de calitate, in special intr-o categorie foarte importanta pe site-ul nostru, "Dragoste si Sex", merita aceasta distinctie.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Un crestin de-asta fanatic. Ca sa ia premiul si sa il dedice barbosului extra-magic-ordinar. De-alde Jorpalescu'. Oricum mi se rupe de premiile in obiecte/bani, daca vreau ceva, imi cumpar.

| Drimmero a răspuns:

Sigur acest ''user al anului'' o sa cada in curtea unui hodorog de p-aici! Sunt destui care sunt ok, Corbul cred ca ar merita, sau daca nu, de ce nu ar merita Kodrutz?

| RainmakerX a răspuns:

Nu pot spune asa... daca imi dai o lista cu posibili candidati atunci pot vota.

Momentan nu cred ca este cineva care sa merite...

| Doarunaltutilizator explică (pentru RainmakerX):

Da nici eu nu prea stiu cine ar merita titlul de userul anului, sincer.

| deeeaqq a răspuns:

Ăă, nu ştiu...
Nu stau să vă urmăresc răspunsurile, scuze.
Sau vrei un răspuns cu un user random? :c

| UnBroken2016 a răspuns:

Userul Anului se ofera celui mai popular user nu aluia care merita. Mereu a fost concurs de popularitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vota pe dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, sunt mulți care merită, doi dintre ei fiind corbulalbrosu și KodrutZ.
Mă gândesc ca anul ăsta să propun mai mulți.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Uh, iar?
A fost destul de controversat anul trecut laughing

| TURB0X a răspuns (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Tipul ala ce a castigat anul trecut e un jegos ordinar care nu stie decat sa dea copy-paste in sus si jos, numai copy-paste si copy-paste toata ziua.
Iar daca il contrazici imediat sare la cearta. Se crede mai destept ca toti, pentru el toti suntem niste prosti.
Avatarul lui chiar il reprezinta, chiar asa si se comporta ca un bebelus.