| YoYoJuSt4U a întrebat:

Voi nu v-ati saturat sa nu primiti raspunsuri la cele mai importante intrebari si sa primiti raspunsuri doar la intrebarii haioase sau altele prostesti? Funda! Pun pariu ca nici la asta nu imi raspundeti crying sad crying sad

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

1.Poate ca nimeni nu stie ce sa iti raspunda la intrebare fiindca tu ceri informatii care nu sunt cunoscute de catre ceilalti. Adica e ca si cand intrebi ce nota ai luat azi la scoala si te astepti ca cineva sa stie.
2. Am vazut ca iti faci si temele pe TPU. Nu ai voie, dar cred ca stiai deja.
3. Daca tu ceri tot felul de conturi la un anumit nivel la un anumit joc cu un anumit numar de puncte fi sigura ca nu o sa ai mari sanse sa se incadreze in cerintele date de catre tine si nu o a iti poata da nimeni vreun cont, plus ca pe aici toti s-au saturat de jocuri gen metin si counter strike si nu se mai obosesc sa raspunda.
4. Intr-un fel ai si dreptate. Nu ti se raspunde la fel de mult la intrebarile serioase deoarece pe acest site stau foarte multi copii, iar media varstei este cam de 15-16 ani. Asta depinde si la ce categorie pui intrebarea. Sunt categorii unde stau doar cei mari,cum ar fi Stiinta si Filosofie,Informatii Utilitare,Educatie si Cultura, Tehnologie, astea fiind doar cateva dintre categorii.

2 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Uite ca iti raspund eu! Numai ca mie mi s-a raspuns la ele, nu atatea raspunsuri cat asteptam, dar.ia sa vad ce intrebi si tu pe aici

| RMihai a răspuns:

Pentru unii cele mai importante intrebari sunt de cele mai multe ori mult mai prostesti fata de cat cred ei ca sunt de importante, de asta s-a si impanzit siteul cu atatea intrebari fara noima, inconstienta