| MaryWhiteRose a întrebat:

Hey! Ma uitam si eu prin intrebarile de prin 2009 de aici,de pe t/a si la un comentariu am gasit chestia asta:
"Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg."
Stiu ca nu e amuzant sau ceva, dar e chiar misto xD

intrebare:Va-ti dat seama cum sunt scrise cuvintele?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orice om normal își dă cu ușurință seama.

| MaryWhiteRose explică (pentru Musique):

Dar aici suntem pe t/a, de cand pe t/a sunt oameni normali? thinking

| Musique a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

Judecă puțin și apoi întreabă-mă din nou.

| MaryWhiteRose explică (pentru Musique):

Daca te referi la faptul ca si eu sunt pe t/a si ca practic m-am facut anormala, ei bine stiam asta...

| Musique a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

Ți-am zis să judeci, nu să tragi concluzii.

| MaryWhiteRose explică (pentru Musique):

Iar eu nu stiu de cand imi zici tu mie ce sa fac xD.

| Musique a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

De câteva minute duleață.

| MaryWhiteRose explică (pentru Musique):

Trezeste-te din vis, gem, daca tot ne dam porecle =P

| ady123 a răspuns:

Si eu pot sa scriu gresit...

| Ashadow a răspuns:

Mdeah,take that fuackin' teachers.

| suităr a răspuns:

Shukar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a fost prea lene sa citesc intrebarea asta.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Cuvintele sunt scrise așa : "Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg."

| AtsukoKure a răspuns:

Dap...chiar ca.

| GasaiYuno a răspuns:

Cât ai derulat să ajungi la întrebările din 2009? :?

| MaryWhiteRose explică (pentru GasaiYuno):

Am cautat pe net TPU trivia amuzamente pagina 720 parca :/

| Killeramaster a răspuns:

Da laughing. Foarte tare faza!