| danycosty a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? Mie unul mi se pare incredibil: CITESTE CORECT! Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg. E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Wow e super, chiar am inteles tot!

| IoanaTempah a răspuns:

Suntem asa inteligenti rolling on the floor

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Vechi text,
dar da
se citeste ca si cum ar fi normal
asta e inteligenta umana-si cand te gandesti ca e doar o monstra mica.

| XJulietaaX a răspuns:

Interesanta chestia...

| Antonia90 a răspuns:

Interesant.E adevărat ce scrie acolo.Am reuşit să citesc ca şi cum acel text este scris corect. happy

| chibiusa a răspuns:

Asta e de pe vremea cand bunica era inca virgina

| IloveDamon a răspuns:

Genial! rolling on the floor ( voiam sa-l sciu cu majuscule dar astia de la TPU nu m-au lasat laughing )

| Deea4ever a răspuns:

laughing laughing ce mistoo! literele is amestecate da tot pot citii laughing tare

| hazza4ever a răspuns:

Ai dreptate

| Lolalol a răspuns:

Foarte tare...am citit fara probleme desi literele sunt amestecate.Bravo!