| vyctor98ism a întrebat:

Cum sa fac ca internetul sa se conecteze automat, adica fraa sa-i dau eu Rds si connect?

Răspuns Câştigător
| Ionutz_9325 a răspuns:

Salut victor...sa incepem intri in programul acela la care te conectezi la internet->dai la properties->Options->si debifezi casuta cu promt username or password. certificate etc dai ok si iesi.Acum intra in bara de start->all programs->startup click dreapta pe startup si explore daca esti pe xp. si muti iconita cu programul de la net in folderu cu startup si gata acum te poti conecta automat la netwinking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Setezi la optiunile de conexiune bifand o casuta si mai faci ceva acolo ca sa poata porni singur ori suni la compania RDS pentru a te ajuta sa remediezi aceasta problema.