| anonim_4396 a întrebat:

Hey scuze categoria dar e cea mai vizitata.happy Probabil multora o sa vi sa para stupida intrebare. dar voiam sa intreb daca am vreo sansa sa indepartez petele de ulei de motor ars de pe asfalt. Am incercat cu diluant, detergent de toate si ma intrebam daca nu cumva nu stiti voi o "sulutie magica" laughing. Multumesc anticipat. Funda!happy

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

*o sperie pe GigllyMandy cu răspunsul ei tâmpit de seriozitate*

| Musique a răspuns:

Visine.
*aia`i la cartofi*
clor.
*poate merge*

T/A -Redirectioneaza intrebarea, pana nu o vezi raportata*

| giuly a răspuns:

Ai încercat cu limba?

| Sconcsiş a răspuns:

Şi ce sparanghelul mea cauţi la T/A?

| Șâret a răspuns:

Hai mă, iăș la dragosti șî săcs mai repede d-acilișa!

Răspuns utilizator avertizat
| ProjectJackpot a răspuns:

Tu chiar credeai ca astia de la t/a nu te vor lua la misto?! straight face
Cata naivitate....Si totusi, lasa petele acolo, nu cred ca deranjeaza pe cineva.Asta sau poti incerca sa amesteci solutile de curatat, rezultand ceva destul de puternic.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

RETOUCHAN. Dizolvi doua pastile intr-un pahar cu apa si arunci peste pata de pe asfalt. Te concentrezi si totul se va remodela tongue

| LadyInBlack a răspuns:

Nu scuz nimic. Pentru ca : 1. nu e cea mai vizitata (la aproape orice categorie vezi cate unu care zice "vai cea mai vizitata"); 2. pune intrebarea la categoria potrivita ca de-aia sunt mai multe, ca sa ai de unde alege; 3. da, mi se pare stupida intrebarea pentru ca din moment ce ai folosit "de toate" (detergenti, diluant etc.) noi nu mai avem ce sa iti propunem, eventual sa stergi cu limba sau sa pui alt asfalt.winking

| Mâcrofon a răspuns:

Nu

| GigllyMandy a răspuns:

Hey imi pare rau daca v-am jignit cu ceva prin faptul ca nu am pus intrebarea mea in categoria corecta, multumesc celor care ati incercat sa ma ajutati, iar restul chiar nu ma intereseaza ce pareri aveti deoarece fiecare om trebuie sa aiba o parere si pentru mine nu conteaza daca aceea este buna sau rea. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu,eu,eu, eu stiuuuuuuuuu:d

iei ForfecutAdevil