| anonim_4396 a întrebat:

Hey(Scuze categoria dar e vizitata)!
Plec peste 2 zile pe Transfagarasan(In muntii Fagarasi)
cE AS putea sa imi iau cu mine?
CEA MAI COMPLETA LISTA ARE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

OaNaDouaPuncteIcs
E T/A... daca vroiai un raspuns serios trebuia sa pui la Conversatii, Timp liber etc.

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eu am mers ~250 de km cu bicicleta pe drumu` ăla și înapoi acasă,și nu mi-am făcut planuri ca tine:
„Oare ce să îmi iau în ditai rucsacul de care am nevoie? Ia să văd pe TPU ce-mi zic ăia,și o să dau fundă ăluia care-mi dă cea mai imbecilă listă lungă de un an lumină."
Unde am ajuns în ziua de azi... întreabă-ne care e cea mai bună marcă de hârtie igienică, cum se mănâncă corect, sau cum să nu uiți să respiri...hai că nu mai e mult și ajungem și acolo.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Tinând cont că e la T/A:
-viermi
-prezervative
-vodka
-pe unchiul pecos
-chiloţii
-creierul
etc.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cum iti permiti sa ii faci nesimtiti? Adica tu pui intrebarea la T/A si te astepti sa primesti raspunsuri serioase si tot tu ii faci nesimtiti? P.S.nu te scuzam de categorie! invatatura de minte! Daca cineva e nesimtit tu esti aceea!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ok,ok,gata,sa terminam ceartawinking

| TraficantaDePufarine a răspuns:

1. Laptop
2. Bere
3. Vodka
4. Un geamantan mare
5. Pe mine în geamantan
6. Alt laptop (ca să nu mai car eu)

| yomisam a răspuns:

Pe bunicul broscoi laughing

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Deci amandoi sunteti...nesimtiti

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

@BiscuiteDeCiocolata daca nu ai observat am scris scuze categoria dar e vizitata!