| Sunnyツ a întrebat:

Hey T/A...am o nelamurire. Adica, cei care au vazut renumitul film de groaza " Mirrors " presupun ca-l stiti pe micutul Michael [ Cameron Boyce ] de acolo..acum, cum mama dracu a ajuns el dintr-un film ca ala sa joace in prostia de serial cica " Jessie " de pe Disney? Nu inteleg.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu ai refuza un rol?

| Sunnyツ explică (pentru Musique):

Tu ai accepta un rol in " Jessie "?

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru GigelVecinuDeLa3):

Nu-s o actriță bună, altfel da.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru GigelVecinuDeLa3):

Citește prima parte.
Nu am de gând să mă fac actriță.

Răspuns utilizator avertizat
| MâţulMov a răspuns:

Mirrors 1 sau 2?

| Sunnyツ explică (pentru MâţulMov):

1, daca era 2 specificam.

| umbrax a răspuns:

Habar n-am

| Urpaniel a răspuns:

>prostie de serial
>ştie actorii
kthxbye.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Cum e mic si fara experienta, nu are profesionalism, si incepe de jos, deci acepta orice rol. Partea ca a avut un rol in Mirrors a fost un adevarat noroc chior.
Cine stie, pote nici el nu e un fan Jessie dar daca ii aduce bani si profesionalis, de ce sa se planga baiatu?