| RainmakerX a întrebat:

Hey T/A!

Ce parere aveti despre aceasta categorie?

Aveti vreo intrebare pentru mine? Promit ca la 3 intrebari, oricare ar fi acelea o sa va raspund sincer. (In limita bunului simt daca se poate si fara intrebari de genul "Cati ani ai?" ca mi s-a luat de intrebarea asta si nu mai raspund.)

51 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Alo,
Numele meu este Tessy, am vazut profilul azi si a devenit interesat de tine, i se va dori, de asemenea, să știu de tine mai mult, și vreau să trimiteți un e-mail la adresa mea de e-mail, așa că am vă pot da mi o poza pentru tine să știu cine am am.Here este adresa mea de e-mail (tessyazicolo@live.com) cred că ne putem muta de aici eu sunt în așteptare. (Amintiți-vă la distanță sau de co se încrunta, nu conteaza, dar dragostea conteaza foarte mult în viață)

| RainmakerX explică (pentru KillMePlease):

Tessy asta ...mare gagicar... rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

lasă asta.
tu ia şi trimite aia

| L1feDRAIN a răspuns (pentru KillMePlease):

Si eu am primit asa ceva, am accepat in prieteni si m-a sters rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru L1feDRAIN):

dc ai acceptat?
nu te-o şters
l-o suspendat pe el:

http://imgur.com/X6rnLR9

| L1feDRAIN a răspuns (pentru KillMePlease):

Pur si simplu.

Mda, dupa cum merita laughing

| RainmakerX explică (pentru L1feDRAIN):

Exact happy

| KillMePlease a răspuns:

trimite aia la 10 persoane sau moare peppa

| KamaSutra a răspuns:

Imi place mult categoria happy
Stai sa ma gandesc thinking
1. Ce-ti place la mine? Ce nu-ti place la mine? (da, sunt 2 la 1, omoara-ma)
2. Ai accepta sa vii la o intalnire cu toti de-aici? Pe cine ai vrea sa cunosti cel mai mult(just 3 persons)?
3. Ai accepta sa iesi cu mine? smug

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Ma bucur ca-ti place happy
1. In primul rand imi place ca nu-ti bati joc de oameni si ca vrei sa-i ajuti. Felul tau de a privi lumea in general, seamana mult cu al meu. big grin
Nu m-am gandit la defecte _____chiar nu stiu.
2. Nu stiu daca as veni daca ar fi toata lumea...cu cativa poate.
Tu, Daisy si Mad.
3. E intrebare capcana? smug

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Era mai frumoasa mai demult, dar...crying
1. Merci happy
2. La fel, dar si GreyN
3. What? laughing de ce intrebare capcana? Eu vorbeam serios sad

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

1. ツ
2. Am vorbit mai demult cu GreyN. E genial... punea intrebari prea faine...imi pare rau ca nu l-am vazut pe aici in ultimul timp. crying A pus de curand cateva intrebari, in rest nimic.
3. Okay, de ce nu? ツ

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

2. Probabil a avut treaba cu facultatea, ultima oara cand am vorbit cu el parea cam trist sad si cred ca era din cauza unei fete sad
3. Yeey big grin

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

2. Fetele astea sad Glumesc. Dupa ce cresti un pic nu mai ai timp sa stai cu adolescentii pe TPU, asta e adevarul...
3. happy

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

2. Asa cand dragostea nu e impartisita sad i-am ascultat povestea, parca era un adolescent de 14 ani la prima dragoste, vorbea cu atata drag de respectiva love struck Dar nu poti sta pentru totdeauna pe-aici, si noi vom ajunge la fel dupa terminarea liceului big grin
3.winking

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Eu nu ii stiu povestea. sad

Huh, asta ramane de vazut. smug

Huh, adolescent de 14 ani la prima dragoste? rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Sincer,eu nu as vrea sa renunt la TPU, mai ales la T/A, fiindca sunt unii aici cu care chiar ma inteleg si pe care chiar as vrea sa-i cunosc. Bine, asta acum nu prea se poate, daaar peste cativa ani mai sti? smug

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

E okay atunci, cred. happy

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Iar bârfiți ca babele? laughing
Dragostea a fost împărtășită dar degeaba, nu mai țin minte dacă ți-am spus asta. Oricum nu vreau să mai vorbesc despre astea sau despre alte aspecte care țin de viața mea. Sunt doar GreyN un user care își mai dă cu părerea, nimic mai mult.

| LePotato a răspuns:

Cand mai faci oracol (x3)?

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Maine sau chiar azi. Vedem daca imi vine inspiratia...

| syd2 a răspuns:

Parerea mea e ca am o parere despre aceasta categorie big grin

1. Ai juca Lol cu mine big grin?
2.Ai tipat vreodata cand erai enervat?
3.nu stiu ce sa te mai intreb.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

1.Daca nu esti flamer atunci da, normal. Vezi ca joc ca o cizma (rau de tot) rolling on the floor
2.Da,dar doar atunci cand nu era nimeni in jur.
3. Okay.

| Croampa a răspuns:

Do you want to build a snowman? big grin

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Nu,eu vreau un om de inghetata pe care sa-l mananc dupa big grin

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Oke', cum vrei tu man!

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Okay,tu aduci inghetata si eu il fac rolling on the floor

| VibeTrix a răspuns:

E tare categoria.
prima intrebare: Care este numele tau in realitate?
a 2-a intrebare: Iti place categoria D/S?
a 3-a intrebare: Ce iti place la mine?
Scuze pentru intrebarile astea nebune.

| RainmakerX explică (pentru VibeTrix):

1. Catalin
2. Tie iti plac copiii de 15 ani care stau cu rigla dupa ei ca sa-si masoare _____? Nu intru acolo ca multi pun la misto... Nu imi place.
3. Esti amuzanta. smug

| VibeTrix a răspuns (pentru RainmakerX):

Da,imi plac copchii aia!

| RainmakerX explică (pentru VibeTrix):

Pe mine ma sperie. :/

| VibeTrix a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing)) Sa puna si video-uri cand fac asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. L-ai veola ce Tessy?
2. Cati ani are stra stra stra star stra stra stra stra stra bunicul bunicului surorii tatălui tau?
3. De ce ai mâncat aseară?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1. Nope.
2.Multi la sigur.
3.Doar asa ca sa ma aflu in treaba smug

| SweetMinion a răspuns:

1.ai avea incredere in mine sa iti gatesc? jur ca eu gatesc foarte bine dar stiu sa iti fac doar mancare coreana
2.ce animal ai vrea sa fi si de ce?
3.ce mai faci?

| RainmakerX explică (pentru SweetMinion):

1.Da,de ce nu? Imi place sa incerc lucruri noi. smug
2.Iepuras de companie sau pisica. De ce? Pai cainii sunt tratati rau de catre stapanii lor cateodata...in timp ce daca esti pisica stapanul tau nu cred ca o sa te puna in lant ca nu cumva sa musti pe cineva venit in vizita.

3.Eh,stau si ma gandesc la ce o sa fac luna aceasta.
Ma plictisesc...stau pe TPU, citesc, ma uit la anime-uri, nimic special.

| SweetMinion a răspuns (pentru RainmakerX):

1.yay, deja stiu ce ti-as face de mancare laughing
2. uuuuuu iupurasii sunt draguti love struck
3.plictiseala mare deci

| RainmakerX explică (pentru SweetMinion):

1. smug
2. Atata timp cat nu sunt din aceia taiati ca sa fie mancati atunci da, sunt draguti happy
3.O sa vezi...acum ma plictisesc si zic ca vreau sa inceapa scoala dar dupa primele 3 saptamani de scoala o sa implor sa vina mai repede vacanta. La 7 ore pe zi, teme sambata si concursuri duminica iti dai si tu seama...
La 4-5 ore pe zi m-as duce de placere dar hey,"Asta-i Romania".

| SweetMinion a răspuns (pentru RainmakerX):

1. love struck
2.normal, si aricii sunt draguti, am avut
3.asa e tot timpul, dupa vancata zici ca mai vrei, eu mai am saptamana asta vacanta, dupa vine asa : de la 8 pana la 4(5 daca am club de dans), dupa de la 6 pana la 9 trebuie sa ma duc la hagwon, dupa inapoi la scoala pentru studiu independent 2 ore si ajung acasa la 11. Ma culc la 1 sau la 2 dimineata si ma trezesc la 6 jumate. Si din nou o luam de la capat. Aici vacantele sunt scurte, si nu sunt multe, iti dai seama ca pentru noi sunt sfinte vacantele.

| RainmakerX explică (pentru SweetMinion):

2.Toate animalele care au blana/pene si care nu vor sa ma muste sunt okay pentru mine rolling on the floor
3. Sincer, m-ai facut sa ma simt mult mai bine... orarul tau este atat de incarcat. Cum rezisti?

| SweetMinion a răspuns (pentru RainmakerX):

2.corect laughing
3.ma bucur.te obisnuiesti, si daca nu vrei tot te obisnuiesti. Normal cand am inceput liceul in primele cateva saptamani am si lesinat din cauza lipsei de somn, si aveam si lipsa de calciu + anemie, iti dai seama ca nu a iesit bine. Dar m-am obisnuit cu programul si am ajuns de si 3 ore de somn imi sunt indeajuns.

| RainmakerX explică (pentru SweetMinion):

3. Asta este trist... crying 3 Ore de somn?

| SweetMinion a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu, si da din pacate

| xXPsychO983 a răspuns:

1. Ce faci? laughing
2. Care a fost primul anime la care te-ai uitat? ☯
3. Cum reactionezi cand te enervezi? ( ok, la asta n-am mai avut inspiratie) laughing

| RainmakerX explică (pentru xXPsychO983):

1. Eh, stau si ma gandesc la ce o sa fac luna aceasta.
Ma plictisesc...stau pe TPU, citesc, ma uit la anime-uri, nimic special.
2. Pokemon, de la 4 ani m-am uitat la el. Am vazut toate seriile, am jucat toate jocurile, tot. Cred ca se pune, nu? Daca nu se pune atunci D.I.C.E si Detectvie Conan
3.Devin oarecum agresiv, dupa stau vreo 3 secunde, imi reglez respiratia si plec. "Sa faca ce vor."