| Shiva a întrebat:

Hey T/A, ieri albina mea, Musca, a fost foarte activabatting eyelashes. Ba mai mult i-am cumparat si o lesa si merg, regulat, cu ea afara sa vada ultima moda printre albine, sa pasca, sub atenta mea observare. Alaltaieri, dupa o zi foarte obositore, am descoperit ca albinuta mea m`a lasat fara iarba si fara whiskey. Am fost nevoita s`o las 40 de minute cu o >pretena: si ce credeti ca s`a intamplat? *moment de suspans*... s`a imperecheat cu insecta ei de companie un tantar slab, nemancat si pricajit.
Azi my Musca e insarcinata. i-am facut o ecografie si doctorul ginecolog veterinar m`a asigurat ca o sa fie bine my Musca.
Si acum intrebarea :

Credeti ca ar trebui sa il adopt si pe tantar? Sa formeze o familie?

Sau sa o casatoresc pe Musca cu robotelul care nu ma lasa sa postez?

4 răspunsuri:
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Da ar trebui sa il adopti pe tantar sau daca nu adu un bondar si incearca sa il imperechezi cu Musca eu pot fi nasa de cununie?

| Abandoned a răspuns:

Va rog sa nu mai insultati robotelul TPU! Nici nu stiti cat de bine ma bate la "puncte de suspensie in exces", un joc sportiv de pe TPU.
Cat despre lesa, ti-as da-o si pe a mea! Doar ca daca cineva...set loose on me, e cam naspa de pisici. Ham!

| oNaDy a răspuns:

Asteapta sa vezi daca o cere tantarul laughing

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il accepti pe acel tantar ca la urma urmei e tatal copilului la Musca.Si vor avea o familie fericita. Apropo vreau eu sa fiu nasa laughing