| Ciuculescu_Alexandra_1999 a întrebat:

Bună, mătuşa mea a fost intepata de o insecta in piept si dupa aceea a inceput sa i se inroseasca pielea, de parca ar avea iritatie, s-o manance si s-o arda pielea.Am fost la spital, dar nu si-au dat seama ce insecta ar putea fi. Daca aflati ceva va rog frumos sa imi spuneti. Sa stiti ca nu este albina,viespe,taune, tantar..etc., cred ca a fost o insecta migratoare. Multumesc :* :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oriflame121 a răspuns:

Vezi sa nu fie intepatura de capusa.