| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea asta, dar am sters-o ca au intervenit niste complicatii.
Uitati-o aici din nou, cu unele modificari :

Asa cum v-am promis, azi postez acel "cadou/amintire".

http://imgur.com/vWCTIli

Ce parere aveti?

P.S. Scuzati claritatea!
Daca nu intelegeti ce am scris la fiecare, uitati aici o poza cu ce scrie, trebuie doar sa o mariti :

http://imgur.com/gallery/ywgCs

26 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Interesant, insa nu mai am aceeasi conceptie despre masini. Mai mult conteaza omul. M-am schimbat total. Oricum, haioasa ''descrierea'' mea. P.S: cu dresurile roz nu ai nimerit-o, deoarece nu port.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Desenul era facut mai de mult, deci faza cu masina a ramas de atunci. Ce s-a intamplat de nu mai ai poza?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

E in curs de aprobare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Si la mine e la fel, dar m-am plictisit sa astept, tot astept de vineri!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

O spui de parca ai sta in apa. laughing

| untu a răspuns:

Mi-ai facut o surpriza frumoasa! De unde ai stiut ca port un pulover cenusiu, aproape negru? Desenul cu prietenii de pe TPU este grozav! Felicitari!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Imi cer scuze, dar nu mai stiu cine esti, cred ca ti-ai schimbat numele si de aceea nu te-am mai recunoscut, aveai inainte cumva numele Gornistul?

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Da,eu sunt!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Aha, am banuit eu ceva. Prima oara ma intrebam ce s-a intamplat cu tine de nu te-am mai vazut pe aici, am crezut ca te-ai plictisit de site, si ca ai plecat, nu m-am gandit niciodata ca ti-ai schimbat numele si poza.

| justanotheruser99 a răspuns:

"Sunt sadica"
laughing
Stiu ca ma iubești si sunt preferata ta, dar nu trebuia sa imi dai un cuțit.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Banuiam ca o sa il folosesti. Asta era cadoul meu pentru tine in semn de recunostinta, Master laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Banuiala ta s-a adeverit. laughing l-am folosit.
Cu mult drag, stiu ca eu sunt mana ta dreapta, modelul tau in viață, idolul tau, doar ca avem o problema. Eu nu port roz. laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt singura care a inteles mesajul din spatele acestui desen?
http://imgur.com/QCZOmfL
:))

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

M-ai prins rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu stiu totul laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" - si par roscat. " =))
Waiii, e atat de kawaii. Zici ca e poza d-aia cu clasa, gen : http://maximamspus.ro/wp-content/uploads/2013/02/colegi-clasa.jpg :)) Pe Ray l-am recunoscut fara sa-i citesc numele si ma asteptam ca Just sa fie una dintre fetele care au cutit :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma vad laughing
Frumos ce ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai aproape acelasi stil de desen ca al fratelui meu de 4 ani. Singura diferenta importanta e ca tu pui niste morcovi albi in loc de palme si el face un fel de greble si cateodata furci in loc de degete. Plus ca el prefera verde si rosu pentru par.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Desenul era facut "la misto" si pentru amuzament, eu nu desenez asa de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yey, sunt şi eu pe acolo.
Încă puțin şi apare un nou episod love struck

| August99 a răspuns:

Hahaha ce misto laughing nu ma asteptam sa fiu si eu acolo ^_^

| Juviia a răspuns:

La mine trebuia sa spui :Imi place Harry Potter laughing

| Axely a răspuns:

Wiiii, ce cute ^.^