| HeavenlyLight a întrebat:

Hey TPU.
Cand mergeam pe strada, am vazut un tip bronzat pe spate si i-am dat o palma din toate fortele mele si am fugit big grin
Oare vine dupa mine?big grin

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mai vine! oh go on

| AikkoxD a răspuns:

Mie îmi place să lovesc tipii/tipele proaspăt bronzate, cu pielea roşie, arsă de soare.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

O să te bântuie tot restul vieţii.

| rolfenstein a răspuns:

Daca ai ajuns acasa si ai apucat sa pui intrebarea inseamna ca nu a venit.

| Brâncuşi a răspuns:

Vine vine vezi ca ti-a luat nr de imatriculare si te prinde...Treaba tawinking...Doamne cum sa scrii asa ceva, cica vine dupa mine de unde vrei ca noi sa stim puneti fratilor intrebari serioasehappy

| iKeel a răspuns:

Eşti varză. ( Eşti varză de mâncat )

| umbrax a răspuns:

Da vine dupa tine si e foarte furios pentru palma aceea data

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Daaa... vine sa te bronzeze pe fata rolling on the floor)

| LordLuca a răspuns:

Nu vine.De ce? Se tavaleste pe jos de durere rolling on the floor

| mikyloveyou a răspuns:

Ei na vine laughing nu vine maah, eu i'am aruncat lu unu in casa cu avioane de hartie si nu am patit nimic, desi era noapte si nu cred ca m-a vazut la fata whistling

Întrebări recente