| catalosu22 a întrebat:

Sa va spun ce s-a intamplat mie si unui prieten astazi:Mergeam linistiti pe strada si ne plimbam si din fata noastra vin 4 baieti care sunt batausi. Unul dintre ei vine la mine si ma impinge, dupa aia imi zice sa ii arat telefonul si eu ii zic nu. Dupa aia el imi da o palma si spune:Aratami acum telefonul! Eu l-am aratat si dupa se duce la prietenul meu si ii cere si lui telefonul, dupa care el il da telefonul.Acesta care ne-a luat tel. fuge cu ele si cei 3 baieti care erau cu el au zis ca asta e prea de tot si ne-au spus ca o sa ne recupereze telefoanele.Am fugit dupa el, ne-am oprit am mai vorbit cu el, iar am fugit dupa el...Cei 3 baieti ne-au spus sa ii dam una in picior tipului deoarece il avea operatie facuta la el si dupa aia sa ii luam telefoanelel si sa fugim insa noi am preferat sa nu facem asta pentru. ca noi stiam ca am fi putut intra in necaz.In cele din urma ne-am dat batuti si cei 3 ne-au zis ca o sa incerce sa ii ia telefoanele si ca o sa vine la prietenul meu la bloc (stia unul dintre ei unde statea) si ca o sa ni le inapoieze.Insa despre asta mai avem de vazut...

Ce credeti despre intamplarea asta?

P.S suntem clasa a6-a

Răspuns Câştigător
| Pisicuta07 a răspuns:

Va doresc sa nu ramaneti traumatizati si sa aveti grija in viitor ca romanii astia sunt batuti rau in cap... Doamne, ce au ajuns sa faca pentru doua telefoane.

| catalosu22 explică (pentru Pisicuta07):

Pana la ora asta am fost ls sectia de politie sa dam declaratie

2 răspunsuri:
| TudorMontana a răspuns:

Doamne ce au ajuns romanii sa faca. oricum nu are ce sa faca cu el, cred...