| VarcolakuuBăăăă a întrebat:

Am avut un gugustiuc,si il chema flafy... Intr-o zi ma plimbam pe strada si am vazut o pisica neagra ca il mirosea, m-am uitat la el, era dragut foc..Si i-am dat pisicei cu o piatra pe spate si a fugit,dupa ce m-am apropiat de el l-am luat si asta asta. Odata intr-o Duminica cred ca lesina-se,si l-am pus in cutie,m-a chemat fratemiu afara sa il vad! Deci imposibil n-avea cum sa invie. Decat daca ala era alt gugustiuc si il ingropase pe al meu. Aseara am visat ca l-am gasit la gunoi langa cutiuta lui, nu stia sa zboare findca avea aripa stalcita, adica nu putea, era ranit, si statea langa cutia in care l-am pus, l-am dus la fratele meu mai mare si i l-am aratat. La pus undeva si s-a terminat visul. Oare se gandeste la mine si gugustiucul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha, e foarte amuzant, mai ales cum l-ai salvat de la moarte, si, sigur, se gandeste la tine gugustiucul!