| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Azi de dimineata mergeam pe strada si am vazut un tip inalt,slab,blond care parea nervos(nu il cunosc si nu cred ca l-am mai vazut in viata mea)indreptandu-se spre mine; a inceput sa urle pe mine(lumea se uita la noi)de i s-au vazut venele gatului,pe bune, spunand"de ce faci asta in fiecare zi?!"si inca alte lucruri care nu le-am intelesstraight face.Se uita tot dupa mine mergand in directia opusa... Oare la ce se referea?big grin

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

O facut misto de tine, sau era beatlaughing

| Crissena a răspuns:

Cred ca era cu capul... da-l incolo

| MihayAndrey a răspuns:

Nu trebuie sa il bagi in seama,de exemplu eu am venit de la scoala si era un rrom cu telefonul cu manele la maxim si cu mama lui care incerca sa culce un bebe si ne-a zis sa nu mai facem galagie cand trecem pe acolo,dar nu i-am dat importanta, si unu s-a mai luat de mine pentru ca am mers si el ca smecherul s-a bagat in mine si mi-a zis :ce ma vrei sa te bat? Dar am trecut mai departe, bine inteles ca nu am fugit, era de varsta mea si a venit chipurile sa ma bata nu l-am bagat in seama si a plecat, era un pricajit jumatate din mine la inaltime si greutate!
Sunt oameni care cauta sa faca chestii din astea, si nu trebuie sa le dam importanta!

| haucara a răspuns:

Pffff e foarte ciudat nu vreau sa te speri dar in locul tau as actiona intr-un fel mai grijuliu gen politie... adica din cate inteleg aproape ca ai fost hartuita.Sau daca consideri ca nu a fost cine stie ce mai bine nu te mai gandi la asta...