| anonim_4396 a întrebat:

Ce moduri stiti pentru a prepara o cafea buna dimineata? Inafara de cea cu scortisoara, ciocolata alba, coniac si caramel...Cea mai buna la gust, Primeste FUNDA!laughing

Răspuns Câştigător
| Snowal15lea a răspuns:

Incearca scortisoara cu miere si besele taiate cubulete in ea. Dar sa stii ca asta nu e o categorie foarte buna.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În lucul boabelor de cafea, macini alune.

| Polaris a răspuns:

Diazepam.
Edit: Practic se anulează efectele ambelor, văd, deci e ca și cum ai bea apă. laughing

| GroparuVesel a răspuns:

Sirop de oase din cimitir.(oasele trebuie sa aiba peste 20 de ani de cand s-au ingropat). Putin pamant clasic si o lopata in varf. Pune asta in cafea.Este cea mai buna bautura a groparilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu beau cu lapte si miere de albine

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru suntserios):

Am incercat si asa, dar vreau ceva diferit.winking

| Ashadow a răspuns:

Cu muci de dinozaur, ochi de salamandra si limba de pitigoi

| SilentSuicide a răspuns:

Incearca cu coarne de unicorn, aripi de inger si un curcubeu. Incearca, are gust bun, zici ca bei fericire pura.