| AndréwUrbansky a întrebat:

Ce sunt acelea *surveys*?
Cu ce se ocupa ele?
Iti mananca bani?

7 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Păi o să încerc să explic în termeni obișnuiți că nici eu nu prea știu ce sunt.Chestia e următoarea:Vrei să descarci ceva și te blochează cu :Completează survey pentru a continua descărcarea: și îți dă să alegi acolo gen un test iq sau nu știu ce de zodii și trebuie nr de telefon.Chiar și așa trebuie să plătești câțiva euroi acolo deci nu e gratis.Mulți caută "fără survey" pentru că nu vor să plătească big grin

| AndréwUrbansky explică (pentru ??c???):

Dar am auzit lume spunand ca si chiar daca platesti nu iti deblocheaza nimic datorita faptului ca sunt fake-uri

| ??c??? a răspuns (pentru AndréwUrbansky):

Eh asta așa e.Eu te sfătuiesc să nu plătești nimic ce implică surveyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` tu şie dumnezăi şî cruşi mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca "surveys" sunt femei atunci da, chiar iti mananca banii.

| Peaches a răspuns:

Surveys-urile sunt un fel de sondaje de opinie.
Sper ca asta te ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| Bors_Alexandru_1993 a răspuns:

Dar poate fi adevarata chestia cu downloadul? adica iti da ceva sau platesti degeaba?