| eatinqxylophones a întrebat:

Hei. am 12 ani si as vrea sa stiu niste modalitati de a strange bani online. nu neaparat munca munca, dar niste modalitati usoare, ca de exemplu surveys. multumesc.

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Poti sa iti faci conturi pe site-uri ptc(paid to click).Te uiti la reclamele companiilor si primesti bani.
Se pot facr si survey-uri
PS:la refeer pune manablitz

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu surveys abia daca ai sa strangi 10$ pana la 18 ani... la 12 ani ai sanse mai mari sa iti dea parintii decat sa faci vreodata bani online

| eatinqxylophones explică (pentru suntserios):

Pai ei imi dau bani dar ma gandeam si la bani in plus pe langa cele 7 milioane pe luna de la parinti.

| Mauricel a răspuns:

CREEAZA un server de joc gen metin 2 sau cs. si dai admin celui care doneaza 3 euro... sau mai mult

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| adyn6 a răspuns:

Salut, o varianta ar fi, dar una foarte grea dar depinde de tine, cat de specializat esti la calculatoare, ai putea creea un server de sa:mp(gta sanandreas multiplayer) sau cs 1.6, iar de acolo vrei putea primi donatii, de exemplu:ei doneaza 10E si tu le dai cont V.I.P