| Erika120192 a întrebat:

Hey...TPU big grin
Am vazut ca la categoria asta nu prea sunt intrebari si... Pun eu una acum sa radem ca vad ca multi dintre noi sunt cam big grin
Deci:
Voi ce chesti amuzante ati facut : si cand erati mici si la scoala etc?
Vreau sa radem cu totii laughing
Cele mai haioase fundita kiss

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Cand eram mica ma ascundeam sub masa si scuipam pe picioarele oamenilor... mai recent i-am facut lu' bunica-mea parul mov pe la spate (in vara parca)

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! o faza tare a fost cand profa de bio l-a ascultat pe un copil din clasa si na stiu nimic l-a intrebat pe ce planeta traieste si el a zsi ca pe pluto laughing da nu stia si era in clasa 6 laughing a mai fost o faza pe o colega a chemato in ora de mate cu caietu sa o controleze ea manca jeleuri si i-a zis la colegul ei sa ai mai arunce un jeleu el i-a aruncat da in chelia lu profu de mate a inceput sa urle sau cand s-au jucat baieti fodbal cu mingea in clasa si au spart neonu si au za ca cu skaunu sau cand eu ma aflam la tabla si un coleg tot se plimba si s-a oprit in juru meu si a inceput sa ragaie si profu m-a intrebat o intrebare si eu radeam ca nebuna in fata clasei

| Ysha a răspuns:

Pai la ora de istorie(profu de isto ii director) profu l-a ascultat pe un coleg (Misu) ( in lectie era ceva de capitala Frantei) si profu il intraba care e capitala Frantei (intre timp un coeg ii soptea din spate Londra Londra ) si el zice Londra... apoi a inceput sa rada profu apoi toata clasa acum daca il intrebi care e capitala Frantei stie tongue

| elenush_6230 a răspuns:

pai eu acum 5 min aam facut tongue eram la tv, mama era langa nu stiu ce faceathinking ma uitam la "comanda la mine" si era o nesuferita rau. pitipoanca deia chatterbox ma enerva pur si simplu. enervanta rau ce sa mai... dupa aceea cica la mine :ia uite m***ta dracului laughing si mama era langa mine cica la mama: bravo elena, bravoo"laughing

| lolavanity a răspuns:

Hmmm... să vedem.

X: Săracul, oare el cum urcă şi coboară scările?
Y: Cu liftul. [[:

X: Hai gata cu fotosinteza, la culcare toată lumea!
*se stinge lumina în clasă*

X: Mai spală'te la fund, şi vorbim după!
Y: Mai spală'te tu la fund, că nici n'ai apometre!

X: Aţi auzit de Marea Moartă?
Y: Avem noi şi o Mică Moartă în clasă. rolling eyes

X: Ce este lumea nevăzută?
Y: Lumea zburătoare.

X: Ia'ţi laba de pe laba mea! ACUM!