| WatswovskyvonAle a întrebat:

Stiu ca au mai fost puse intrebari de genul. dar. vreau ceva mai funny decat ce am vazut. Ce accidente/intamplari amuzante vi s-au intamplat atunci cand erati micutzi?

Funda la cele mai amuzante

4 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Eu intodeauna facea pipi sub masa, de ziua mea am adus olita si mi l-am pus sub masa (era masa inconjurata cu oamenilaughing)

am fagit de acasaoh go on mda.in cimitira, dupa o pisica.

La 2 ani am baut un pahar intreg cu cafe.straight face era din greseala. logic.

CAnd ma uitam la tv, si am vazut ca pe protv filmeaza oamnei, credeam ca si la mine in camera e un aparat de filmatlaughing si am inceput sa dau din buric rolling on the floor) sa cant.ioi

fratele lui tata, o avut un caine rottweiler, era urias (acum e mort, cred) si. cand m-am dus la ei rolling on the floor) vroiam sa ma catar pe copac si atat de mult m-am speriat de la cainele ala can l-am vazut ca am dat cu capul de un lighian care era agata acolo undeva.si mi-a cazut dintele din fata ( se mischa tare raulaughing doar ca imi era frica so scot). Cam atat imi aduc aminte

| BubuLina999 a răspuns:

Eu am inundat casa. era noua si tata tocmai instalase pompele si toate cele. intr-o zi cand eram doar eu si sora mea acasa, ne.am gandit sa luam niste apa, sa vedem daca functioneaza** pompa**. nu curgea apa, asa ca din greseala am lasat robinetul deschis. am iesit afara si am inchis usa bine. dupa cateva ore. era apa peste tot. nu mai stiam cum sa opresc apa cu sora mea...doamne a fost cea mai mare nazbatie pe care am facut. o. cat mai radeam eu cand vedeam asa multa apa.de fiind si eu mai micuta. pana au venit parantii acasa eu si sora mea incercam sa scoatem apa afara. doamne ce ne mai balaceam. mare noroc am avut ca nu ne.au facut nimic. din contra ne.au ajutat sa scoatem apa afara. uhhh ce usurata am fost. chiar era sa o patesc dar probabil cand m.au vazut asa. m.au iertat.

| twittysylvester2011 a răspuns:

Eu cand eram mica ma aruncam din pat ( aveam pat etajat) si imi puneam o multime de perne p jos, si ziceam ca exersam saritura cap la inotlaughing si pe la 5 ani am mancat lipici, si cand am descoperit oja am crezut ca e ceva in legatura cu tatuajelelaughing si am inceput sa imi fac cu oja pe mana floricele, norisori, ursuleti, etclaughing

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Mă urcam pe masa din sufragerie și cădeam în cap, aruncându-mă, și spunându-mi ca pot sa zbor laughing