| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... m-am gandit sa fac si un comic dar mi-a iesit super naspa, totusi o sa-l postez. Cred ca raman la anime-uri, voi ce ziceti?

http://i.imgur.com/eV1Op.jpg

Deci ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Sunt singurul care are impresia ca televizorul tău e deschis pe Acasă non-stop?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

@love
Se zice că comicurile reflectă canalul pe care e deschis televizorul. De fapt nu se zice... Aşa zic eu. De exemplu televizorul lui Tudorrrr e deschis ori pe Disney Channel, ori pe Private Spice...

| Cretaker a răspuns:

Nu stiu man, sa ramai la anime-eeehehe de fapt ce zic eu, tine'o tot asa!

Foarte tare!
Chiar imi place!
Super!
Te pricepi!
Bafta in continuare!
E un inceput foarte bun!
Cred ca o sa apas X la fereastra asta!
Si o sa inchid browser-ul chiar acum!
Mai vorbim noi!

| Loome a răspuns:

Mai bine deloc. Sincer.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Mai Andrei fi curajos laughing mortala faza

| AcidCuSange a răspuns:

Super!
Chiar te pricepi!
Daca ai mai multa imaginatie si combini animeurile cu comicurile cred ca o sa iasa ceva super-fain! Bafta!

| GuessWho a răspuns:

E un inceput.

| madasuk a răspuns:

E fffff frumosbatting eyelashes

| lavi54 a răspuns:

@scons : televizorul chiar e deschis mai tot timpul pe acasa...de unde ai stiut?

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Sunt cu tine, sconcs!laughing

| DaiiiXdD a răspuns:

Super!
E un inceput/ S a sti ca ai multa imaginatie
Bravo

| prototype_9748 a răspuns:

Da te uiti prea mult la telenovele