| pretzel a întrebat:

Vad ca sunt la moda chestiile astea! M-am gandit sa postez si eu unul.
Priviti primul meu comic si dati-va cu parerea :)) ce tampenie a iesit :))http://i.imgur.com/UD2yI.jpg

9 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Nul vad

| Rustin a răspuns:

Nu se compara cu al meu

| Rustin a răspuns:

Stii cum se zice: primul si ultimu

| metehne a răspuns:

Buna`! In primul rand La multi ani`!

Mie imi place`! Si oricum asa e la inceput, nu iti reuseste tot din prima`!

Anunta`ma si pe mine cand vei mai face, pentru ca, comicuri de genul asta chiar imi plachee hee

Mult succes in continuare`!>big grin

| Bloomy a răspuns:

imi place rolling on the floor, fa mai multe kiss! love struck

| Pyssaa a răspuns:

Prostii oribile
astea nujj ce sa mai inventeze

| pretzel explică:

Eu am pus link-ul... dc nu a aparut?

mrg.
http://i.imgur.com/UD2yI.jpg

| pretzel explică:

@xfact9r este primul meu comic puppy dog eyes nu fiti raii sad laughing

| princessOfcaraibe a răspuns:

Pai da linkul