| Kisie a întrebat:

voua va plac biscuiti oreo?

14 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu..noua ne plac oreo biscuiti.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu stiu. Cineva mi-a zis ca nu sunt inca pregatita sa-i gust waiting

| MarianWLF a răspuns:

Corect laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Xtadelo a răspuns:

Fara lapte.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai nu ai zis tu ca iti plac biscuitii oreo? rolling eyes Rasucesti,lingi crema, pui **** in loc de crema, bagi in urina, bagi in cur, si mananci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei mă plac pe mine.

| umbrax a răspuns:

Nuuu

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu prea au gust de carbune si mi se topesc in mana nu in guracrying((
mai bine raman la cei clasicibig grin

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Daca zic da...care to share some?

| BogdaneluluI a răspuns:

Eu.

| Omulambitious a răspuns:

Vrei sa iti zic cum se mananca un biscuite oreo? Mai intai rasucesti apoi lingi crema -MMMM -Nu esti obligat sa zici mmm dar eu nu ma pot abtine.Il bagi in lapte Sh mananci Oreo Biscuiti preferati ai laptelui acum si al copiilor

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Da, numa daca nu sunt nevoita sa ii rasucesc, sa ii bag in lapte si sa ii manc, si sa ma mai si delectez cu ei, Mmmmm... straight face

| georgeggg a răspuns:

Tu cred ca te arzi pe biscuiti oreowinking (sau biscrem)

| blooDyFox a răspuns:

Doi.