| RoxanaAndreea2300 a întrebat:

Stiu ca nici una dintre variante nu sunt sanatoase... dar totusi, ce ati prefera? Chipsuri sau biscuiti Oreo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Biscuiti Oreo =ofera energie rapida fata de Chipsuri care sunt grasime pura http://www.mediafax.ro/......n-10723416

| Freya1 a răspuns:

Chipsuri

| SilentRain a răspuns:

Chipsuri cu aroma de oreo

Răspuns utilizator avertizat
| NLS a răspuns:

2 mere, 10 portocale, si o tona de pomelo.

| Lioana a răspuns:

Oreo. Prajelile sunt toxice si sunt mai periculoase decat dulcele. Dintre prajeli, chipsurile sunt cele mai periculoase.
http://www.descopera.ro/......-sanatatii

| MihaiNicu23 a răspuns:

Chipsuri normal.

Răspuns utilizator avertizat
| DonGiani a răspuns:

Pe toate.

| alexandruanghel a răspuns:

Depinde ce chipsuri laughing Daca sunt chipsuri cu cascaval in nici un caz. Oreo clar. De fapt as alege oreo oricand.

| PetruZMihai a răspuns:

Chpsuri

| Alindinu472 a răspuns:

Eu as prefera chipsuri (Lays cu barbecue)

| Stual1w8w a răspuns:

Sincer,as prefera Chispuri. Ele chiar merg sa le mănânci la orice activitate, cum ar fi: te uiți la un film, stai de vorba cu amicii, în timp ce vorbești la telefon, când te plictisești, oricând! Nu uita și de suc?