| YoYoUtZa a întrebat:

Heya All...
Vreau sa propun un joc...
Haideti sa spunem statusuri foarte funny si cel care este foarte reusit primeste fundoi.

Incep eu big grin : Viata nu-i roz! eu o vopsesc în verde! am pierdut tot! deci nu mai am ce pierde! nu beau de supãrare! eu beau de sete! sunt la poarta Iadului si tai bilete! laughing

By me :X

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

De Ce tE CrEzY PeRfEcTa? LuMeA Se MaI Si SaTuRa De EgOuL Tau~~AlA MaRe Si AbUnDeNt~~de ce Te SiMtI BiNe Cand CeIlAlTi DiN JuR PlAnG? MaI InVaTa DeSpRe ViAtA SaU Il PuN Pe IoNuTz Sa Se DeSpArTa De Tnlaughing

M-am indragostit:X:X:Xsi nu iti voi zice de cine. APP nu vrei sa te desparti de iubitu tau cumva?big grinbig grin

O dah sigur nu-ti ajung 3 iubiti mai date si la al meu!:l

Arati atat de bine cu nuol tau machiar acum te rog puneti punga aia de hartie inapoi pe caplaughing

Daca totul e prierdut si crezi ca nu mai ai ce pierde...cumpara ceva de la Mall si chierde si aia`laughing

4 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Buna!
Iti sta oribil cu machiajul acum lasa-ma sa-l termin.

Nu te ingrijora, chiar daca ceilalti te considera o sluga, eu nu o sa fac asa.Cand e prajitura aia gata?laughing

Un prieten adevarat te ia de mana si ti-o da peste fatalaughing

Vand capra cu motor 7, 5 locuri!

Mi-am luat un accesoriu nou si nu-ti spun ce e...auzi nu m-ajuti si pe mine sa-mi pun cerceii astia?

In sfarsit am gasit ceva potrivit pentru tine...cineva care nu o sa plece de langa tine niciodata si care o sa aiba nevoie de tine mereu si tu o sa-l ajuti! Uite w. c.-ul si asta e peria pentru curatatlaughinglaughing

By catelusa
Wof! Wof!

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Viața este CRUDĂ
Haide s-o prăjim

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Dragul meu iubita zdreanta, te iubesc de la distanta, ca un drac din taraboanta

Dragul meu iubit, putin km tignit, iti trimit din departare un sicriu si`o luminare, si ca semn ca te iubesc, iau un par si te lovesc, si ca semn de amintire. Vesnica pomenire

"ne-am indragostit ca dracul.big grin Tu de mine eu de altul.laughing"

Te sarut in vis, te sarut in scris, te sarut in gand, dar pe buze cand?

1. UnDe Ai SkUiPaTh S Nu LiNgI___LaSa K ViNe AlTh FrAiEr S LiNgA In LoKu ThAu__

1. Ce Ai InTrE PiCiOaRe__E FaKuThA S O DaI___NuP S mErGi Ku Ea In rAi___

2. beau…. si ce daca beau…daca eu vreau sa beau…ai ceva impotriva ca beau?…eu ma simt bine cand beau…asa ca nu ma deranja ca…. beau

| Victor21 a răspuns:

Status:
Vand şasă cai frumosi!