| blue-star a întrebat:

Am si eu 2 intrebar:1.statusul urmator este din vreo melodie sau ceva:

viata nu-i roz eu o vopsesc in verde am pirdut tot deci nu mai am ce pierde nu beau de suparare eu beau de sete sunt la poata iadului si tau bilete?

si 2...de unde pot lua statusuri asemanatoare? dati-mi link.
dau funda!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mitza-viata nu-i roz

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Draga Bebelsuhaa... pot sa stiu si eu de ce mi'ai dat stupid? mai laes tinand cont de faptul ca raspunsul meu e primulhappy sa stii ca pot sa iti returnez favoarea... ce zici?smug

| Yang a răspuns:

Melodia se numeste Mitza-Viata nu-i roz

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna :)
Melodia se numeste : Mitza - Viata nu-i Roz :x

Uite aici mai multe statusuri
http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=17252&page=175

Sper ca te-am ajutat macar putin :)
Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt versuri dintr-o melodie p care o canta MITZA se numeste viata nu e roz...