| Valenttina a întrebat:

Buna happy Imi dai va rog statusuri de genul " Viata nu e roz, noi o vopsim in verde, am pierdut tot deci nu mai avem ce pierde, noi nu bem de suparare noi bem de sete, suntem la poarta iadului si taiem bilete" MssskissFunda

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Nu am studii superioare, am notiunile de baza, stiu sa leg zece cuvinte, trei verbe egal o fraza. N-am nevoie de medalii, diplome si coronita. absolv facultatea "Verde", cu un certificat-foita.