| anonim_4396 a întrebat:

Hoooopaaa, pune pe pauza, stai asa...

Deci, in anul 2400 intram in secolul XXL, iar in anul 2900 vom fi in. secolul XXX?
P. S.: Ce e cu atatea raportari?

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

XXX thinking
Dar in secolul X si 0 cand intram?big grin

9 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

MMXI laughing 2011, acum am facut si eu analogia, de ce scrie asa pe albumul lui cheloo laughing

| Bixx a răspuns:

Ce tare e sa spui ca esti in secolull XXX __fara aluzii__

| JustMeBăi a răspuns:

Cand o sa apara XXXX?

| pinguinuVerde a răspuns:

Păi dacă puneţi mereu aceeaşi întrebare straight face
Ce vreţi să obţineţi de fapt? Credeţi că dacă întrebaţi cine raportează, acela îţi va răspunde sau vreţi să fiţi interesanţi?

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

@cRii are dreptate. Am vazut aprox 10 intr puse numai astazi de genu '' Ce e cu atatea raportari?'' sau ''Fratilor, nu mai raportati!''
Cum spunea @cRii, ce vreti sa obtineti. Cei care au raportat nu va vor raspunde in veci. Sa stiti ca daca repetati o intr la nesfarsit nu sunteti mai interesanti!

*asteapta sa primeasca stupid de la toti care ii citesc raspunsul*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ma faci sa ma gandesc la prostii...

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu vom supraviețui ca specie până atunci.

| Bastet a răspuns:

Secolul XXXsmug.oh, ce frumos va fi!

| NoChanceForUs a răspuns:

Era porno a început de mult.O să ne țină așa mult și bine.